Тел.: (067) 353-08-85

(093) 047-20-85

(067) 714-50-70

(050) 585-62-85

м. Львів, вул. Ковельська, 109 б

Двері під замовлення

Компанія "Новострой" м. Львів спеціалізується на виробництві та продажі стандартних і нестандартних броньованих дверей. Візитна карточка кожного будинку, квартири , офісу - правильно підібрані і бездоганно виконані двері. Ми пропонуємо броньовані двері з високим рівнем безпеки і дизайну та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

В наших дверях використовується високоякісна сталь у поєднанні з внутрішніми та зовнішніми завісами та надійними замками і ручками провідних виробників світу. Завдяки оригінальній конструкції тертя в петлях зведене до мінімуму, що забезпечує плавність ходу при закриванні дверей. Використовуються термостійкі декоративні МДФ накладки з великою кількістю малюнків та кольоровою гамою, які виконані за спеціальною технологією з використанням термо і механічно стійкого покриття. В оформленні зовнішніх дверей пропонується велика різновидність ковок та вітражів.

Завдяки впровадженню новітніх та сучасних технологій при виготовленні дверей торгівельна марка "Новострой" зарекомендувала себе на ринку з кращої сторони: постійно розширюється спектр моделей дверей, а також приваблива цінова політика, як для гуртових так і для роздрібних клієнтів. Броньовані двері від компанії "Новострой" стануть запорукою Вашої безпеки.

5-ть причин купити двері "Новострой":

1. Найбільший асортимент оздоблення

2. Зміцнена конструкція рами та полотна

3. Відмінна якість та сучасний дизайн

4. Індивідуальний підхід

5. Приваблива ціна

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET