Тел.: (067) 353-08-85

(093) 047-20-85

(067) 714-50-70

(050) 585-62-85

м. Львів, вул. Ковельська, 109 б

Фотографії виробництва

У 2012 році компанія " Абвер - Україна " відкрила для себе нову нішу на ринку , а саме виробництво сталевих дверей з МДФ накладками. У найближчих планах підприємства - налагодити випуск продукції , яка буде конкурентоспроможною , забезпечивши тим самим швидкий вихід на окупність і отримання прибутку.
     Підприємство має повний замкнутий цикл виробництва - від виготовлення сталевого каркаса дверей до МДФ накладок. Це дозволяє здійснювати безперебійне та ефективне функціонування виробничого процесу , і як наслідок відсутність затримок замовлень дверей і оперативність їх виконання. Тим більше , закупівельна ціна первинної сировини нижче , ніж у напівфабрикатів , тому й собівартість готової двері відповідно нижче .
     Компанія безпосередньо імпортує фурнітуру для комплектації вироблених дверей від провідних фірм на ринку. Саме можливість прямого імпорту комплектуючих дозволяє знизити логістичні витрати при закупівельній діяльності і тим самим знову ж таки знизити собівартість дверей .
     Компанія " Абвер - Україна " динамічна й швидко розвивається. І незабаром порадує своїх клієнтів і партнерів новими моделями , асортиментними позиціями незмінно високої якості.

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET