Тел.: (067) 353-08-85

(093) 047-20-85

(067) 714-50-70

(050) 585-62-85

м. Львів, вул. Ковельська, 109 б

Серія "Двері України"

Кожний з нас з дитинства мріє про щось своє. Мрії у всіх різні, но чимось ми всі схожі - ми хочемо мати своє окреме помешкання. Дім або квартира - це місце де ми створюємо сій світ, свій затишок і свій порядок. Психологи називають це соціальним притулком. Молодята мріють хоч би про маленьку, але свою квартиру. Люди по старше купляють більші квартири, будинки, мріють про велику сім'ю. Хтось виїжжає жити в село, щоб втекти від міської суїти і абстрагуватися на простих людських цінностях. 

Мало хто задумується про то, яку роль в нашому житті виконують вхідні двері. Двері, крім відомих всім захисних функцій - це фільтр, який виконує бажання господаря впускати, або не впускати дану людину в свій дім, в своє життя. Напевно, має значення, наскільки вона слухняна в руках господаря і чи буде вона працювати так, як Ви хочете.

Створюючи цю колекцію, ми намагалися, врахувати різновид характерів людей різних вікових груп, менталітет, і всіляких задач, які будуть виконувати наші вдері. Для людей з невеликим доходом, ми спеціально створили серію дверей "Брама", яка дозволяє зекономити, но прицьому повторяє, практично, весь модельний ряд більш дорогої серії "Фаворит".

Надіємося наша робота Вам сподобається.

Ласкаво просимо в наш клуб хороших людей і хороших дверей. 

 

Характеристики:

  • 1
  • 1d
  • 2
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET