Тел.: (067) 353-08-85

(093) 047-20-85

(067) 714-50-70

(050) 585-62-85

м. Львів, вул. Ковельська, 109 б

Вхідні двері серії Аврора

БАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ

Нова посилена конструкція дверної коробки 120мм

Додатковий захист ригелів замку (товщина металу 8 - 10 мм)

Дверне полотно для багатошарової теплоі звукоізоляції (товщина металу 2 - 4 мм)

Посилена замкова зона (товщина металу 4 мм), Петлі на твердосплавних кульках виготовлені з високою точністю на обладнанні з ЧПУСекрет захищений броненакладкою з марганцевого сплаву, яка перешкоджає його висвердлюванню або вибиванню12 - 14 точок замикання по периметру дверного полотнаПротизнімні система захисту навіть при повному зрізі всіх петель здатна захистити конструкцію від зломуТриконтурна система ущільнення по периметруВисокий рівень тепло і звукоізоляції забезпечується за рахунок заповнення дверної коробки і полотна екологічно чистим матеріалом з високими шумо і теплозберігаючими характеристиками, Всі металеві частини покриті високоміцно. термостійко. порошковою фарбою з попереднім нанесенням на метал антикорозійного покриттяУ базову комплектацію включені ручки (великий вибір моделей), Вічко з кутом огляду 180 °.

Двері комплектуються декоративними панелями: МДФ (16, 12, 10 і 8 мм) з покриттям екошпон (матеріал нового класу з підвищеною стійкістю і довговічністю, достовірно повторює текстуру шпону натурального дерева) - 150 кольорів та фактур. Дизайн можна вибрати за каталогом виробника або будь-який, запропонований замовником

Лиштви з МДФ або металу. Можлива установка зовнішньої об'ємної металевої панелі товщиною 20 мм (Порошкове покриття + термолак)

 
 

ТІЛЬКИ ДЛЯ МОДЕЛІ "АВРОРА-1":

  • можливе виготовлення двостулкових, арочних та інших нестандартних конструкцій будь-якої складності
  • можлива установка замків будь-якої складності
 
 

Варіанти Стандарт

Варіанти Молдинг

Варіанти Художня різьба

Варіанти Авторські

Кольори плівок

 

14

 
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET